Wolfsblut Hunters Pride Adult 500g - bažant, kachna a králík

Neohodnoceno
 
 
Granule pro aktivní psy Wolfsblut Hunters Pride Adult jsou kompletní suché krmivo s bažantem, kachnou a králíkem.
Dostupnost Centrální sklad
189 Kč    
Kód produktu 9025349
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Hunters Pride Adult 500g - bažant, kachna a králík je suché krmivo s bažantem, kachnou a králíkem. Složení HUNTERS PRIDE kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na první pohled

Pouze přírodní přísady
Bažant, kachna a králičí maso jsou hlavní přísady. Maso je potravinářské kvality, pochází od německých farmářů (bez zvířat na výkrm) a je bez hormonů a drog
Bažantí, kachní a králičí maso obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, jsou bohaté na vitamín B6 a minerály hořčík, železo, draslík a zinek
Se sladkými bramborami - jedna z nejvýživnějších zelenin podle amerického zdravotnického úřadu CSPI
Přírodní vitamíny z dýně, ostružin a malin
Se superfood komplexem divokých rostlin ženšen, topinambur a yucca schidigera
Bez obilí, protože obilí není pro masožravce přirozenou potravou a je jedním z nejčastějších spouštěčů alergií u psů
Bez lepku, kukuřice, průmyslově vyráběného cukru, sóji, zvýrazňovačů chuti, chemických barviv a umělých konzervantů, protože potraviny slouží k dlouhodobému udržení zdraví
Vhodné také pro alergiky a psy náchylné k alergiím
Je velmi oblíbený díky přirozeně pikantní a lehce nasládlé chuti kombinace drůbežího a králičího masa se sladkými bramborami a dýní
Hlavním zdrojem potravy vlka, předka našich psů, je samozřejmě maso a ryby. Ale také přijímá ovoce, bylinky a zeleninu prostřednictvím obsahu žaludku své kořisti nebo je cíleně hledá a jí. Vlk tak dostává vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky, které potřebuje.

Složení HUNTERS PRIDE jde ještě o krok dál. Jednotlivé složky krmiva byly sestaveny podle druhu a množství společně s vědci, takže HUNTERS PRIDE odpovídá nejnovějšímu stavu znalostí (o výživových potřebách psů).
Přispívají k tomu i superpotraviny a přírodní prebiotika.

- MOS: patří do skupiny vlákniny a může zlepšit trávení a posílit imunitní systém
- FOS: patří do skupiny prebiotických vláken. Dokáže udržet rovnováhu střevní flóry a jsou považováni za přirozené odpůrce bakterií E. coli.
- Yucca Schidigera patří do rodiny chřestu a může podporovat tělo v boji proti škodlivým podnětům.
- Topinambur patří do čeledi slunečnicových a může posilovat imunitní obranu savců prostřednictvím zdravé střevní flóry a chránit je tak před různými bakteriemi a viry.

HUNTERS PRIDE kombinuje originál s potřebami vašeho psa a umožňuje tak přirozenou a druhově vhodnou každodenní stravu. Všechny přísady této jedinečné kombinace slouží k udržení zdraví vašeho psa.

Hmotnost 0.5 kg
Hmotnost balení 0,5 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Drůbež, Králík, Kachna
Stáří psa Dospělý (adult)
Velikost psa Pro všechny (all breed)

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.