Wolfsblut Hunters Pride Adult 2kg - bažant, kachna a králík

Neohodnoceno
 
 
Granule pro aktivní psy Wolfsblut Hunters Pride Adult jsou kompletní suché krmivo s bažantem, kachnou a králíkem.
Dostupnost Centrální sklad
505 Kč    
Kód produktu 9025346
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Hunters Pride Adult 2kg - bažant, kachna a králík je suché krmivo s bažantem, kachnou a králíkem. Složení HUNTERS PRIDE kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na první pohled

Pouze přírodní přísady
Bažant, kachna a králičí maso jsou hlavní přísady. Maso je potravinářské kvality, pochází od německých farmářů (bez zvířat na výkrm) a je bez hormonů a drog
Bažantí, kachní a králičí maso obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, jsou bohaté na vitamín B6 a minerály hořčík, železo, draslík a zinek
Se sladkými bramborami - jedna z nejvýživnějších zelenin podle amerického zdravotnického úřadu CSPI
Přírodní vitamíny z dýně, ostružin a malin
Se superfood komplexem divokých rostlin ženšen, topinambur a yucca schidigera
Bez obilí, protože obilí není pro masožravce přirozenou potravou a je jedním z nejčastějších spouštěčů alergií u psů
Bez lepku, kukuřice, průmyslově vyráběného cukru, sóji, zvýrazňovačů chuti, chemických barviv a umělých konzervantů, protože potraviny slouží k dlouhodobému udržení zdraví
Vhodné také pro alergiky a psy náchylné k alergiím
Je velmi oblíbený díky přirozeně pikantní a lehce nasládlé chuti kombinace drůbežího a králičího masa se sladkými bramborami a dýní
Hlavním zdrojem potravy vlka, předka našich psů, je samozřejmě maso a ryby. Ale také přijímá ovoce, bylinky a zeleninu prostřednictvím obsahu žaludku své kořisti nebo je cíleně hledá a jí. Vlk tak dostává vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky, které potřebuje.

Složení HUNTERS PRIDE jde ještě o krok dál. Jednotlivé složky krmiva byly sestaveny podle druhu a množství společně s vědci, takže HUNTERS PRIDE odpovídá nejnovějšímu stavu znalostí (o výživových potřebách psů).
Přispívají k tomu i superpotraviny a přírodní prebiotika.

- MOS: patří do skupiny vlákniny a může zlepšit trávení a posílit imunitní systém
- FOS: patří do skupiny prebiotických vláken. Dokáže udržet rovnováhu střevní flóry a jsou považováni za přirozené odpůrce bakterií E. coli.
- Yucca Schidigera patří do rodiny chřestu a může podporovat tělo v boji proti škodlivým podnětům.
- Topinambur patří do čeledi slunečnicových a může posilovat imunitní obranu savců prostřednictvím zdravé střevní flóry a chránit je tak před různými bakteriemi a viry.

HUNTERS PRIDE kombinuje originál s potřebami vašeho psa a umožňuje tak přirozenou a druhově vhodnou každodenní stravu. Všechny přísady této jedinečné kombinace slouží k udržení zdraví vašeho psa.

Hmotnost 2 kg
Hmotnost balení 2 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Drůbež, Králík, Kachna
Stáří psa Dospělý (adult)
Velikost psa Pro všechny (all breed)

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.