Wolfsblut Range Lamb Adult 2kg - jehně a rýže

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Superprémiové granule pro dospělé psy Wolfsblut Range Lamb Adult Adult jsou plné jehněčího masa, ovoce a rýže.
Dostupnost Centrální sklad
475 Kč    
Kód produktu 8898438
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Range Lamb Adult 2kg - jehně a rýže je kompletní granulované krmivo pro dospělého psa. 

Čerstvé jehněčí maso a hnědá rýže jsou vysoce stravitelné a hlavně jsou u problematických psů, alergiků vítanou alternativou k drahým speciálním dietám. Jehněčí je jedním z mála druhů zvířecího masa, které je kvalitní a u většiny alergických pejsků dobře snášeno.

Jehněčí maso pro krmivo Wolfsblut pochází z Nového Zélandu. Ovce jsou zde chovány v původní čisté přírodě, na volných pastvinách. Používání hormonů a antibiotik je zde zakázáno!

Krmivo obsahuje spoustu vitamínů a minerálů, vše pro fungující imunitu. Obsahují i MOS a FOS (mannan oligo sacharidy a frukto oligo sacharidy), které přispívají k rozvoji mikroflory ve střevě a omezují vznik patogenních bakterií. Zdravá střevní flora je důležitou složkou pro dobře fungující imunitní ochranu psa.

Vzhledem k vyváženému poměru a vysoké kvalitě omega 3 a omega 6 mastných kyselin, uvidíte po krátké době vynikající vliv krmiva na kůži, zdravou a lesklou srst vašeho psa.

Výhody:
Hypoalergenní složení.
Posiluje kardiovaskulární systém.
Posiluje imunitní systém a orgánové funkce.
Vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin
Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel.
Vhodné i pro alergiky.
Bez syntetického vitamínu K3.
Bez slunečnicového oleje a zahušťovadel.
FOS  Fruktooligosacharidy posilují vznik zdravé střevní flory a snižují počet patogenních bakterií.

MOS Mannanoligosacharidy váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi-přilnavosti na střevní stěnu.

Hmotnost 2 kg
Hmotnost balení 2 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Jehněčí
Stáří psa Dospělý (adult)
Velikost psa Pro všechny (all breed)
Složení: čerstvé jehněčí maso (25%), sušené jehněčí maso (21%), hnědá rýže, jehněčí tuk, lososový olej, rýžové klíčky, jablka, hrušky, ostružiny, řepa, vejce, extrakt z juky, , prebiotika (Fructo-oligo-sacharidy a Mannan-oligo-sacharidy.
Analytické složky: Dusíkaté látky: 26% Hrubý tuk: 15% Hrubá vláknina: 2,5% Hrubý popel: 7% Vlhkost: 10% Využitelná energie: 3730 kcal / kg Vápník: 1,6% Fosfor 1,1%
Vitamíny: Vitamin A (jako retinylacetát) 15000 IU, vitamin D3 (cholekalciferol) 1500 IU, vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 500 IU
Stopové prvky: železo 80 mg, bezvodý kalciumjodat 0,65 mg, měď 20 mg, 36 mg manganu, zink 70 mg, 0,20 mg selenu

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.