Kvalitní granule pro psy

V naší nabídce naleznete výhradně kvalitní granule pro psy od mnoha výrobců, z řad prémiové granule a superprémiové granule pro psy. Vybere si tak opravdu každý, bez ohledu na plemeno, či věk psa. Kvalitní granule pro psy obvykle splňují potřebnou denní dávku vitamínů, bílkovin, sacharidů, či tuků. Přes to doporučujeme granule doplnit o kvalitní masovou konzervu pro psy. Pes si nejen pochutná, ale získá ještě více tolik potřebné energie.

Jak se kvalitní granule pro psy vyrábějí

Extrudování granulí pro psy je nejčastějším procesem výroby suché stravy pro psy. Během tohoto procesu, tedy extrudování, se smíchají veškeré ingredience a granule se protlačí extrudérem při teplotách vyšších než 100 °C, které zahubí nejen nežádoucí bakterie, ale zároveň zničí i vitamíny a minerály. Ty se pak přidávají do krmiva ve finální fázi podle potřeby.

Inovativní extrudování je vylepšení tradičního způsobu výroby granulí pro psy. Nové moderní technologie umožňují zpracování ingrediencí již během extrudace při teplotách kolem 90 °C, čímž se zachovávají nutriční hodnoty i kvalita bílkovin. Takto vyrobené krmivo je pro psa lépe stravitelné a také mnohem výživnější než předchozí variant

Pečení granulí je další ze způsobů výroby psích granulí. Díky použití nižších teplot při zpracování si krmivo zachovává více živin. Suroviny se smíchají, pomelou v mixéru a ze vzniklého plátu těsta se vykrajují požadované tvary, které se pečou při teplotě do 95 °C.

Granule lisované za studena, jinými slovy peletované granule pro psy, se vyrábí při nižších teplotách než je tomu u výše zmíněných technologií. To zaručí, že jsou vždy zachovány přírodní složky – vitamíny, minerály a vláknina.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 54 - 640 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 54 - 640 položek celkem