Wolfsblut Wide Plain Puppy 2kg - kůň s batáty

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Superprémiové granule pro štěňata Wolfsblut Wide Plain Puppy s vysokým obsahem výživného koňského masa a sladkými bramborami.
Dostupnost Centrální sklad
580 Kč    
Kód produktu 8802354
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Wide Plain Puppy 2kg - kůň s batáty je kompletní krmivo pro štěňata. Jedná se o suché krmivo s čerstvým koňským masem, sladkými bramborami, bylinkami a bobulovinami.

Výhody:
- Zdravé stravování
- Ideální zdroj energie
- Maso přírodního původu
- Unikátní kombinace bylin z lesů a pastvin
- Nikdy nekončící chuťový požitek
- Snadno stravitelné s malou velikostí kroket
- Žádné obiloviny
- Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek
- Vhodné pro alergiky

Čas štěněte je nejlepší a v závislosti na plemeni psa se liší jeho délkou. Obyčejně končí, když se úplně přestane kojit. To nastává pomalu, klesající produkce mléka.v této době, více a více nutí štěňata zvykat pomalu na pevnou stravu. Je to nádherná doba, kdy štěňátka jsou velmi aktivní. Ve srovnání s dospělými psy štěňata potřebují až dvojnásobné množství energie (na základě tělesné hmotnosti). Protože jejich žaludky jsou velmi malé a citlivé, doporučujeme, aby jedli jen malé porce několikrát denně. Přepětí žaludku, může vést k následné obezitě.

Zdravé stravování
Wolfsblut nabízí jedinečnou recepturu WIDE PLAIN suché krmivo, které má významný vliv na zachování zdraví Vašeho štěněte. Recept z koňského masa a sladkých brambor, stejně jako léčivé rostliny z lesů a pastvin má ochranný a revitalizační účinek na tělo i mysl. Suché krmivo WIDE PLAIN je kompletní krmivo pro štěňata.

Ideální zdroj energie
Štěňata potřebují velké množství energie pro svůj růst a fyzickou aktivitu. Mnoho proteinů neznamená mnoho a stejnou energii. Jen dobrá rovnováha bílkovin a tuků způsobuje požadovanou hustotu energie. Pomocí přírodních složek, na základě libového koňského masa v potravinářské kvalitě, dosáhl WIDE PLAIN PUPPY optimální hustoty energie.

Maso z přírodního původu
WOLFSBLUT WIDE PLAIN používaná výlučně koňského masa z farem, kde se chovají koně vhodně. Koňské maso v potravinářské kvalitě má velmi pozitivní složení:
■ Má nízký obsah tuku pouze 2-4%
■ Je zvláště bohaté na bílkoviny (proteiny), přibližně 20% na 100 g koňského masa
■ Má velmi nízký obsah cholesterolu, a tím brání vzniku arteriosklerózy a kardiovaskulárním onemocněním
■ K dispozici je 11 různých aminokyselin
■ Má vysoký obsah železa, což je důležitou složkou hemoglobinu
■ Má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin - 60 - 70%,
■ Má vysoký obsah vápníku, který je potřebný v těle k tvorbě kostí
■ Obsahuje vitamíny B12 pro tvorbu červených krvinek, B6 a B3 pro řádné fungování buněk 
  
Unikátní kombinace léčivých rostlin z lesů a luk
Kromě hlavního jídla psích předků, jako bylo maso a ryby, byla původní strava také ovoce, byliny a kořeny z lesů a stepí. 

V krmivu WIDE PLAIN puppy suchém krmivu se sešlo hodně masa s unikátní kombinací léčivých rostlin z lesů a pastvin, stejně jako ostatní zdraví podporujících přísad. Výsledkem je velmi zdravá potravina, která současně chrání a revitalizuje tělo i mysl.

Zde je výňatek ze speciálních ingrediencí:
■ Hloh podporuje výkonnost srdce.
■ Pampeliška – Smetanka lékařská, bohatá na vitamíny a minerály. Má stimulační účinek na celý buněčný metabolismus, stimuluje játra, aktivuje tvorbu hormonů a obecně se doporučuje pro prevenci problémů jater a žlučníku. Usnadňuje trávení.
■ Kopřiva dvoudomá posiluje mimo jiné obranyschopnost těla.
■ Šalvěj vnitřně stimuluje a obecně působí jako tonikum
■ Lněné semínko obsahuje ,,sliz“, který nabobtná ve střevě a tím stimuluje trávení..
■ Oregáno je silná bylina. Má sílu proti bakteriím rezistentních na antibiotika a proti plísním. Kromě toho, že ředí krev a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin
■ Sladké brambory jsou dle CSPI (Centrum pro vědu ve veřejném zájmu), nejvýživnější zeleninou.
■ Ženšen má pozitivní vliv na energii, zvyšuje koncentraci a posiluje imunitní systém
■ Majoránka má protikřečové, anti-bakteriální a anti-pobuřující vlastnosti. Pozitivně působí na trávení
■ Arónie -bobule jsou bohaté na vitamíny flavonoidy, a minerální látky, jako železo a kyselinu listovou.
■ Nukleotidy podporují hojení po úrazech.
■ Koňský tuk, přírodní a proto bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které mají pozitivní vliv na kůži a srst.
■ MOS (mannan oligosacharidy ), váží na sebe patogenní bakterie, které jsou bezpečně vylučovány ve výkalech a tím jim zabraňují adhezi (přilnavosti) na střevní stěnu
■ Immutop ® (topinambur koncentrát) stimuluje imunitní systém a podporuje přirozenou střevní rekonstrukci
 
Další důležitá poznámka: WIDE PLAIN suché krmivo z koňského masa používá léčivé rostliny z lesů a pastvin. Jsou obsaženy v dokonale použitelných částicích, které jsou často jen v miligramech. U všech přírodních bylin platí pravidlo méně je více!

Nikdy nekončící chuťový požitek.
Koňské maso je chuťově někde mezi hovězím a zvěřinou, přirozeně pikantní a mírně sladké. Společně se sladkými brambory má krmivo jedinečnou chuť a potěšení pro vaše štěně!!!

Snadno stravitelné s malými kroketami.
Pro blaho štěňat, ochranu mladé trávicí soustavy a dobré stravitelnosti krmiva  je toto velmi důležité. Optimální složení s velmi příjemnou velikosti krokety je doplněno o:.
■ Koňské maso je jedním z nejlépe stravitelných a nejvíce kompatibilních druhů mas.
■ Dále,je obsažen::
■ Tymián, který má neutrální chuť a podporuje proces trávení přirozeným způsobem.
■ FOS (fruktos-oligo-sacharidy) - podporují vznik zdravé střevní flóry a snižují počet patogenních bakterií
.
■ velikost a konzistenci granulí jsme zvolili tak, aby mohly být snadno absorbovány a nepodporovali žádné nadýmání.

Žádné obiloviny
Ti, kteří nás znají vědí, že naše krmiva jsou bez obilnin.

Co naše krmivo NEobsahuje
Naše krmiva jsou nejen bez obilnin, ale také bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, zápachu, barviv nebo ochucovadel a umělých konzervačních látek.

Krmivo pro psy vyrobené z koňského masa - doporučeno pro alergiky.

Hmotnost 2 kg
Hmotnost balení 2 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Kůň
Stáří psa Štěně (puppy)
Velikost psa Pro všechny (all breed)
Složení: Sušené koňské maso (min. 48%), sladké brambory (min. 26,5%), koňské maso (min. 8,5%), koňský tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály , len, hráchový protein, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, mannan-oligo-sacharidy (MOS Prebiotic, 0,22% min.), frukto-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic
Analytické složky: Dusíkaté látky 34%, Hrubý tuk 14%, Hrubá vláknina 2,5%, Hrubý popel 12% , Vlhkost 8.00%, Omega 6 mastné kyseliny 4,06%, Omega 3 mastné kyseliny 0,21%
Vitamíny: Vitamin A 26760 IU / kg Vitamin D 1800 IU / kg Vitamín E 775 IU / kg Vitamín C 67 mg / kg Inositol 4 mg / kg Vitamin B12132 mcg / kg Thiamin (Vit.B1)11 mg / kg Riboflavin (Vit. B2)24 mg / kg Kyselina pantothenová (Vit.B3)12,8 mg / kg Niacin36,8 mg / kg Pyridoxin (Vit. B6)5,96 mg / kg Kyselina listová (Vit. B9)1,8 mg / kg Biotin336 mcg / kg Cholin240 mg / kg Beta-karoten 4 mg / kg , Minerály Vápník 3,39%, Fosfor 1,59%, Aminokyseliny Methionin2601 mg / kg L-karnitin100 mg / kg Taurin1100 mg / kg
Stopové prvky: Kalciumjidat- bezvodý 1,58 mg, selen 0,23 mg, železo 89 mg, měd 23 mg, zinek 159,8 mg, mangan44,7 mg, Aminokyseliny: DL-methionin 2,126 mg, L-karnitin 82 mg

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.