Wolfsblut Black Bird Senior 500g - krůta s batáty

Neohodnoceno
 
 
Granule pro psí seniory Wolfsblut Black Bird Senior obsahují především dietní krůtí maso a sladký brambor.
Dostupnost Centrální sklad
185 Kč    
Kód produktu 9201601
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Black Bird Senior 500g - krůta s batáty je suché krmivo s krůtím masem a sladkými bramborami. 

Výhody
·         Se spoustou masa (36%), v potravinářské kvalitě. Krůty pocházejí z volného výběhu.
·         Krůtí maso má velmi nízký obsahem kalorií a je bohaté na bílkoviny.
·         Se sladkými bramborami - podle indického FDA CSPI je toto jedena z nejvíce výživných zelenin.
·         S dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek
·         Obsahující kopřivu, hloh, pampelišku, ženšen a jejich přirozeně pozitivní účinky na zdraví.
·         S přírodními probiotiky MOS a FOS, které jsou doplněny v kojenecké výživě a mají pozitivní vliv na trávicí systém.
·         Žádné obilí, což je jeden z nejčastějších alergenů u psů a mimo jiné způsobuje i rychlý růst a nesprávný růst kostry.
·         Bez průmyslově vyráběného cukru, dochucovadel, umělých barviv a konzervačních látek.
·         Vhodné pro alergiky a alergiemi náchylná štěňata.
·         Je velmi snadno štěňaty přijímáno, protože krůtí maso ochutná velmi dobře a je podobné kuřeti.

Kompletní krmivo pro starší psy - Krmivo pro domácí zvířata.

Granule Blackbird –s  krůtím masem je druhově vhodné krmivo pro psy- seniory. Je speciálně přizpůsobené potřebám psů – seniorů, složení umožňuje každodenní zdravé krmení.

Proces stárnutí probíhá pomalu a jinak u každého psa. Rychlost stárnutí je úměrná i vzhledem k velikosti psa, jeho fyzické kondici, způsobu chovu a krmení (malí psi mají vyšší průměrnou délku života).

Obecně lze říci, že je vysoké stáří u:
§  malých psů od 8 let věk
§  velcí psi dosahují stáří mezi 6 a 7 lety.

Jako senior potřebuje váš zrak a pozornost více než kdy jindy. Již při chůzi se musí vyvážit jeho zvýšené vizuální a sluchové napětí prostřednictvím zvýšené pozornosti. Stejně tak by jste měli prodloužit dobu odpočinku svého chráněnce. Krmivo pro psy seniory musí být nyní snadno vstřebatelné a lehce stravitelné, jinak bude rychle přeměno na tuk. Starý pes nesmí být obézní.

Promyšlené složky doplňují velkou část masa z krocana

Krůty - Naše krůtí maso pochází ze zvířat, která jsou ve volném výběhu. Je bohaté na bílkoviny, s nízkým obsahem tuku a obsahuje důležité minerály draslík, železo a zinek a vitamíny skupiny B B1, B2, B6 a B12.

Toto krmivo plně koresponduje s trendy a znalostmi dnešní doby.

Hlavním zdrojem potravy bylo samozřejmě maso. Ale také ovoce, byliny a zelenina v žaludku kořisti, nebo toto  hledali a jedli velmi specificky. Tak dostali všechny potřebné vitamíny, minerály, živiny, stopové prvky, enzymy a fytochemikálie. 
Složení Blackbird senior je založeno především na těchto potravinách. Proto zahrnuje vysokým podíl masa z krocana, včetně sladkých brambor, kopřivy, hlohu, ženšenu a pampelišky.

Nicméně, složení  je také orientováno směrem k poznatkům naší doby, a proto obsahuje navíc přírodní produkty:
§   FOS (fruktooligosacharidy) a MOS (mannanoligosacharidy) pro optimální trávení
§  Yucca schidigera extrakt z rostliny Yucca s příznivým účinkem na střevní zdraví
§  Immutop®, přírodní Topinambur koncentrát (rostlina z rodiny slunečnice), k posílení imunitního systému a usnadňující trávení.

Nukleotidy pro posílení imunitního systému.

KRMIVO Wolfsblut SENIOR Blackbird je přírodní a vhodná každodenní strava, jejíž složení kombinuje originál s vědomím naší doby. V tomto případě budou všechny složky této jedinečné kombinace sloužit k udržení zdraví vašeho psa.

Hmotnost 0.5 kg
Hmotnost balení 0,5 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Drůbež
Stáří psa Starší (senior)
Velikost psa Pro všechny (all breed)
Složení: Krůtí maso (25%), sladké brambory (25%), sušené krůtí maso (14%), krůtí tuk, dýně, pastinák, cizrna, vojtěška, minerální látky, fenykl, Immutop® (topinambur koncentrát), glukosamin, metylsulfonylmetan, chondroitin, lněné semínko, nukleotidy , rajčata, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia bobule, kopřiva, hloh, pampeliška, ženšen
Analytické složky: Dusíkaté látky 22%, Hrubý tuk 12%, Hrubá vláknina 4%, Voda 8,5%
Vitamíny: vitamín A (retinylacetát) 25730 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 1730 IU, Vitamin E (alfa-tokoferol acetát) 770 IU, taurin 1150 mg
Stopové prvky: železo 88,96 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,58 mg, měď 23,05 mg, mangan 40,93 mg, Zinek 159,86 mg, 0,23 mg selen

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.