Wolfsblut Grey Peak Puppy 2kg - koza s batáty

Neohodnoceno
 
 

Granule pro štěňata Wolfsblut Grey Peak Puppy jsou plné masa z bůrské kozy, doplněné o sladký brambor.

Dostupnost Centrální sklad
559 Kč    
Kód produktu 8794846
Značka Wolfsblut
Kategorie Kvalitní granule pro psy
 

Wolfsblut Grey Peak Puppy 2kg - koza s batáty je suché krmivo pro štěňata se sladkým bramborem a masem bůrské kozy.  Jedná se o kompletní krmivo pro psy a domácí zvířata. Štěněčí krmivo se zaměřuje na potřeby štěňat a to během odstavu (přechod z mateřského mléka na pevnou stravu). Receptura obsahuje všechny potřebné živiny a minerály, které jsou ideálním zdrojem energie, lehce stravitelné a chutné.

Vysoký obsah energie
Růst a fyzická aktivita vyžaduje spousty energie. Vysoké hustoty energie v našich krmivech je dosaženo díky rovnováze bílkovin a tuků. Svalovina bůrské kozy má velmi kvalitní bílkovinu, postrádá typickou kozí vůni a je vysoce stravitelná. Výběr masa búrských koz, které žijí na pastvinách po celý rok, má mimořádně příznivé složení mastných kyselin. Proto je mnohem zdravější než maso z továrních farem.

Snadno stravitelné krmivo je důležité!
Pro mladou trávicí soustavu a tím i pro blaho štěněte je nutná vysoká stravitelnost krmiva! Proto jsme zvolili velikost a jednotnost dílčích surovin tak, aby mohly být snadno vstřebatelné a nevytvářeli pocit přesycenosti. I zde, maso z búrské kozy má výhodu vysoké stravitelnosti (až 98%).

Všechny potřebné minerály!
Ekologický původ našeho výběru masa a přísad zajišťuje vyvážený obsah minerálů ve stravě, napomáhá utvářet zdravé kosti a klouby..

Žádné obilí!
Každý, kdo nás zná, ví, že všechny naše receptury jsou bez obilné. Psi jsou masožravci.

Neobsahuje: sóju, aromanty, barviva, ochucovadla, umělé konzervanty.

 

Hmotnost 2 kg
Hmotnost balení 2 kg
Kvalita Superprémiové
Příchuť Kůň, Koza
Stáří psa Štěně (puppy)
Velikost psa Pro všechny (all breed)
Složení: Sladké brambory (min. 25,5%), kozí maso (min. 23,5%), sušené koňské maso, koňský tuk, hrachová bílkovina, bramborový protein, vláknina z hrachu, tymián, šalvěj, majoránka, dobromysl, petržel, Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny , minerály, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, arónie, spirulina, lněné semínko, mannan-oligo-sacharidy (MOS). min 0,2%, frukto-oligo sacharidy (FOS) 0,2% min., nukleotidy (min. 0,17%), kopřiva dvoudomá, hloh, ženšen, pampeliška, semeno anýzu, pískavice řecké seno
Analytické složky: Vápník 2.52%, Fosfor 1,31%, Draslík 1,00%, Hořčík 0,15%, Sodík 0,38%, Omega-3 mastné kyseliny 2,50%, Omega-6 mastné kyseliny 4.90%, Využitelná energie 3860 kcal / kg

Wolfsblut jsou superprémiové granule a krmiva pro psy. Pod značkou Wolfsblut pořídíte například kvalitní granule pro štěňata, dospělé psy, čí seniory všech velikostí a plemen. Wolfsblut nabídne psím společníkům také konzervy s vysokým podílem masa potravinářské kvality.

Wolfsblut kombinuje vlčí potravu s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě psa.

Na rozdíl od některých jiných značek nepoužívá výrobce Wolfsblut umělá barviva, příchutě a aromata, která by maskovala přirozené rozdíly v surovinách, takže mezi jednotlivými šaržemi může vždy dojít k mírným změnám.Tyto drobné fyzikální rozdíly u krmiv Wolfsblut nemají vliv na celkovou kvalitu krmiva a váš pes dostane s každým sáčkem stejně skvělou kvalitu.

Velkoobchod a dovoz Wolfsblut pro Český a Slovenský trh.