Happy Cat

Happy Cat Na trhu krmiv v České republice a na Slovensku působí již téměř 20 let. Za tu doby získali bohaté odborné a obchodní zkušenosti, které úspěšně využívají po celou historii.

Od značky Happy Cat v naší nabídce najdete kvalitní granule, paštiky, kapsičky, vitamíny, nebo pamlsky.

O Happy Cat

Naše začátky značek Happy Cat a Happy Dog sahají už do roku 1996, kdy jsme navázali první kontakty s německým výrobcem krmiv pro domácí zvířata a začali se seznamovat s poctivou kvalitou bavorských produktů. Naše importní činnost započala již v roce 1997 a v roce 1998 byla za účelem importu a distribuce krmiv založena obchodní společnost EUROBEN, s.r.o. se sídlem v Teplicích. Již brzy po založení naše mladá firma získala výhradní obchodní zastoupení bavorské firmy Interquell GmbH v České republice a od roku 2001 také na Slovensku.

Dodnes jsme dlouholetým a jediným výhradním dovozcem krmiv Happy Dog a Happy Cat. V době vstupu na náš trh to vůbec nebyla lehká role. Šíření osvěty a propagace zdravé moderní výživy zvířat a prosazování poctivé bavorské kvality, svědomité filozofie výroby a špičkové kvality finálních produktů, to vše stálo hodně trpělivosti a mnoho úsilí. A právě díky vysoké kvalitě dodávaných krmiv, ale také díky naší pohotové distribuci, stabilní cenové politice, profesionálnímu chovatelskému servisu a odbornému veterinárnímu poradenství jsme dokázali krmiva Happy Dog a Happy Cat na našem trhu prosadit.

Značka krmiva pro kočky Happy Cat má slogan "Naše suché krmivo pro kočky dělá všechny kočky šťastnými". Značí to přístup k vývoji, výrobě a hlavně kvalitě granulí, či kapsiček Happy Cat pro kočky.

Happy Cat Vám nabízí velký výběr vysoce kvalitních kočičích krmiv pro Vášho pokojového tygra – bez ohledu na to, pro jakou životní fázi.

Všechny SUPER PREMIUM produkty Happy Cat nyní obsahují novou revoluční koncepci výživy Happy Cat ALL IN ONE - všechny důležité komponenty výživy jsou nyní obsaženy v každém Happy Cat krmivu. Pro tuto naši novou výživovou koncepci je typické: kontrola chlupových smotků, péče o chrup, Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny pro kůži a srst, garance chutnosti, kontrola pH moče pro zdravé močové cesty a prevenci močových kamenů, vysoký podíl živočišných proteinů a taktéž Happy Cat Natural Life Concept®. Ten navíc obsahuje vysoký podíl taurinu a výběrovou směs bylinek se zdraví prospěšnými vlastnostmi.

Přinášíme Vám naší vlastní koncepci výživy ALL IN ONE. To znamená, že u Happy Catu jsou VŠECHNY důležité složky výživy obsaženy ve VŠECH* Happy Cat produktech! S každým produktem Happy Cat Vaše kočka zcela určitě dostává optimálně vyvážené krmivo pro svůj dlouhý a vitální život.  

*S výjimkou produktů Minkas a Duo Menu.

Stránka 1 z 7 - 78 položek celkem

 • 871 happy cat culinary quellwasser forelle pstruh 10 kg Kód: 2000
  Happy Cat Culinary Quellwasser-Forelle / Pstruh 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Quellwasser-Forelle poskytuje cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro vitální život koček a je také zvláště vhodné pro náročné kočky.

  1 309 Kč
 • 874 happy cat culinary weide lamm jehneci 10 kg Kód: 2001
  Happy Cat Culinary Weide-Lamm / Jehněčí 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Receptura Happy Cat Weide-Lamm je lehce stravitelná a je vhodná také pro citlivé kočky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12. měsíců.

  1 199 Kč
 • 847 happy cat sterilised weide lamm jehneci 10 kg Kód: 1992
  Happy Cat Sterilised Weide-Lamm / Jehnečí 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Receptura Happy Cat Sterilised Weide-Lamm byla vyvinuta speciálně pro kastrované kočky. Vyvážená výživa je chutná, sytící a obsahuje pouze 10,5 % tuku.

  1 199 Kč
 • 817 happy cat junior land geflugel drubez 10 kg Kód: 1982
  Happy Cat Junior Land Geflügel / Drůbež 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Junior Land-Geflügel podporuje harmonický růst a vitální život koček. Kompletní krmivo s malými granulkami pro dorůstající mladé kočky od 4. měsíce do 12. měsíce.

  1 169 Kč
 • 802 happy cat sterilised atlantik lachs losos 10 kg Kód: 1976
  Happy Cat Sterilised Atlantik-Lachs / Losos 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Krmivo Happy Cat Sterilised Atlantik-Lachs bylo vyvinuto speciálně pro kastrované kočky - je sytící a chutné, s obsahem pouze 10,5 % tuku. Receptura podporuje sníženou tvorbu chlupových smotků a je...

  1 199 Kč
 • 772 happy cat culinary atlantik lachs losos 10 kg Kód: 1966
  Happy Cat Culinary Atlantik-Lachs / Losos 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Atlantik-Lachs podporuje sníženou tvorbu chlupových smotků, poskytuje cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a je vhodné také pro obzvláště aktivní kočky. Kompletní krmivo pro dospělé...

  1 199 Kč
 • 976 happy cat sensitive light 10 kg Kód: 2036
  Happy Cat Sensitive Light 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Krmivo Happy Cat Sensitive Light pro kočky s mírnou nadváhou nebo sklonem k nadváze je sytící, chutná a na vlákninu bohatá výživa s obsahem pouze 9 % tuku. Kompletní krmivo pro dospělé kočky a...

  1 199 Kč
 • 928 happy cat culinary land geflugel drubez 10 kg Kód: 2019
  Happy Cat Culinary Land-Geflügel / Drůbež 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Land-Geflügel (předtím Large Breed) s extra velkými granulemi podporuje péči o chrup a je vhodné také pro vybíravé kočky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12. měsíců.

  1 199 Kč
 • 883 happy cat sterilised voralpen rind hovadzie 10 kg Kód: 2004
  Happy Cat Sterilised Voralpen-Rind / Hovädzie 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Sterilised Voralpen-Rind pro kastrované kočky je sytící, chutná a na vlákninu bohatá výživa s obsahem pouze 10,5 % tuku. Velké granule poskytují větší rozmanitost a přitom podporují péči...

  1 199 Kč
 • 757 happy cat culinary voralpen rind hovezi 10 kg Kód: 1960
  Happy Cat Culinary Voralpen-Rind / Hovězí 10 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Happy Cat Voralpen-Rind s velkými granulemi poskytuje větší rozmanitost a přitom podporuje péči o chrup jakož i klouby. Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12. měsíců.

  1 199 Kč
 • 748 hc profi kitten 12 kg Kód: 1956
  HC Profi Kitten 12 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Profi-Line Kitten 36/20 je plnohodnotná základní potrava s drůbežím a lososem pro koťata, představující základ pro harmonický růst. Kompletní krmivo pro koťata od 5. týdne života až do 12. měsíce.

  989 Kč
 • 745 hc profi adult 12 kg Kód: 1955
  HC Profi Adult 12 kg
  Ihned k odeslání Značka: Happy Cat
  Profi-Line Adult 34-16 s drůbežím a lososem je chutná a plnohodnotná základní potrava pro dospělé kočky, zajišťující vitální život koček. Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12. měsíce.

  959 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 78 položek celkem